Witaj w lentlo.pl!

gg chat online Chat online
Zadzwoń - doradzimy

Tel: 734-734-694

Koszyk

brak 0,00 zł

My Cart -

brak
KATEGORIE BLOGA
Ostatnie wpisy

Polecane produkty

Najlepsze promocje

Czujnik czaduCzadu nie widać, nie czuć, nie słychać a jego śmiertelne żniwo stanowią nieraz całe rodziny. Jak reagować w sytuacji podejrzenia zatrucia czadem? Jak zachować się słysząc alarm detektora tleku węgla? Jak rozpoznać objawy podtrucia czadem?

Czytaj więcej

Jak zabezpieczyć dom przed pożaremNajwięcej osób ginących w pożarach umiera we własnym domu. Wiele z nich nie zdołało wydostać się z płonącego budynku, gdyż za późno zorientowali się o śmiertelnym zagrożeniu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie domu przed pożarem jest zamontowanie czujników dymu. Dzisiaj prezentujemy jeden z lepszych detektorów dymu, który cieszy się bardzo dobrą opinią i zbiera doskonałe recenzje. Kidde 29HD to czujnik dymu sprawdzony, certyfikowany i co najważniejsze – niezawodny. Dowiedz się więcej, poznaj parametry, sprawdź cenę.

Czytaj więcej

Detektro Kidde 10 SCOJaki czujnik czadu wybrać? Czym kierować się podejmując decyzję? Nasi Klienci bardzo często zadają nam takie pytania, w związku z czym postanowiliśmy przedstawić najlepsze naszym zdaniem detektory tlenku węgla. Jeśli szukasz sprawdzonej czujki, która zapewni bezpieczeństwo twojej rodzinie – poznaj nasze propozycje.

Czytaj więcej

Zatrucie czadem z kominkaCzy kominek może być niebezpieczny? Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak – statystyki nie kłamią. Co roku w sezonie grzewczym czad zabija w Polsce kilkadziesiąt osób, z czego część stanowią zatrucia wynikające właśnie z nieszczelnego przewodu kominkowego. Jeśli więc palisz w kominku musisz wiedzieć, jak uniknąć zagrożenia zatrucia czadem i nauczyć się rozpoznawać objawy, by móc szybko zareagować.

Czytaj więcej

Czad - cichy zabójca! Statystyki i kilka filmów wideoJak co roku przyłączamy się i wspieramy akcję "NIE DLA CZADU!" pragnąc aktywnie mieć wkład w zmniejszanie tych przerażających statystyk: ponad 3800 zdarzeń związanych z tlenkiem węgla, w tym 2229 poszkodowanych i 50 ofiar śmiertelnych - to liczby pokazujące żniwo, jakie czad zebrał w ostatnim okresie grzewczym, czyli od września 2015 do marca 2016 r.

Czytaj więcej

Czujniki dymu w bezpiecznym gospodarstwieNieważne, jak duży jest twój majątek – jest on cenny nie tylko ze względów materialnych. Być może twoim hobby jest uprawa roślin i dbanie o ogród, w związku z czym posiadasz duży arsenał narzędzi ogrodniczych, sprzętów, nawozów dzięki którym realizujesz swoje pasje. A może zajmujesz się hodowlą zwierząt? Niezależnie od tego, co znajduje się w budynkach na twojej posesji zadbaj o to, żeby w maksymalny sposób uchronić je przed pożarem.

Czytaj więcej

Niebezpieczny pożar w kominieW ostatnich latach liczba pożarów będących skutkiem zapalenia się zalegającej w kominie sadzy stale wzrasta. Pożar może pojawić się już wówczas, kiedy warstwa sadzy/smoły w kominie wynosi niecałe pół centymetra – gorące spaliny szybko wywołają pożar. Przeczytaj o tym, jak niebezpieczne może być zapalenie się sadzy w kominie i jak się przed tym uchronić.

Czytaj więcej

Niebezpieczne czujniki czaduDecydując się na zakup detektorów czadu pamiętaj, że tylko atestowane i sprawdzone czujniki zapewnią bezpieczeństwo twojej rodzinie. Szukając dobrego modelu pamiętaj, że nie warto polegać na tanich (zwłaszcza chińskich) podróbkach i wątpliwej jakości detektorach nie posiadających informacji o certyfikatach.

Czytaj więcej

Opinie o czujnikach tlenku węglaW myśl złotej zasady „nie kupuj kota w worku” przeszukujesz Internet, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat przedmiotów czy urządzeń, które cię interesują czy do których zakupu się przymierzasz. To ważne, abyś przed kliknięciem „kupuję i płacę” posiadał wystarczającą ilość wiedzy na temat tego, za co wyślesz pieniążki. Zobacz opinie na temat detektorów czadu pochodzące z forów internetowych.

Czytaj więcej

Detektor czadu KiddeMyśląc o zamontowaniu w swoim domu czujników czadu musisz wiedzieć, czym kierować się wybierając dany model. Duża oferta detektorów czadu może zdezorientować. Zapoznaj się z naszymi krótkimi podpowiedziami, które ułatwią ci podjęcie właściwej decyzji.

Czytaj więcej