Witaj w lentlo.pl!

gg chat online Chat online
Zadzwoń - doradzimy

Tel: 734-734-694

Koszyk

brak 0,00 zł

My Cart -

brak
KATEGORIE BLOGA
Ostatnie wpisy

Polecane produkty

Najlepsze promocje

Przedłużacze bębnowePodczas budowy domu, na każdym etapie inwestycji, niezbędne jest korzystanie z elektronarzędzi. Wiertarki, szlifierki, betoniarka – aby móc swobodnie korzystać ze sprzętów na prąd konieczne jest zainwestowanie w dobrej jakości przedłużacz bębnowy, dzięki któremu nie tylko ułatwisz sobie pracę, ale również sprawisz, że będzie lżejsza i lepiej zorganizowana.

Czytaj więcej

Czujniki dymu rodzajeCzujniki dymu to urządzenia, które monitorują stan powietrza w pomieszczeniu i sygnalizują pojawienie się dymu uruchamiając alarm przeciwpożarowy. Zamontowanie w domu czy mieszkaniu detektorów nie wiąże się z dużymi kosztami, a jest to jedyny skuteczny sposób na uratowanie nie tylko zdrowia i życia rodziny, ale również majątku. Co musisz o nich wiedzieć? Jak działa czujnik dymu i w jakim miejscu go zamontować?

Czytaj więcej

Objawy zatrucia tlenkiem węglaNiesprawna instalacja oraz szczelnie zamknięte okna odcinające stały dopływ świeżego powietrza mogą być przyczyną zatruć czadem. Jaki wpływ ma tlenek węgla na organizm człowieka? Jakie są objawy zatrucia?

Czytaj więcej

Czujnik czaduCzadu nie widać, nie czuć, nie słychać a jego śmiertelne żniwo stanowią nieraz całe rodziny. Jak reagować w sytuacji podejrzenia zatrucia czadem? Jak zachować się słysząc alarm detektora tleku węgla? Jak rozpoznać objawy podtrucia czadem?

Czytaj więcej

Jak zabezpieczyć dom przed pożaremNajwięcej osób ginących w pożarach umiera we własnym domu. Wiele z nich nie zdołało wydostać się z płonącego budynku, gdyż za późno zorientowali się o śmiertelnym zagrożeniu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie domu przed pożarem jest zamontowanie czujników dymu. Dzisiaj prezentujemy jeden z lepszych detektorów dymu, który cieszy się bardzo dobrą opinią i zbiera doskonałe recenzje. Kidde 29HD to czujnik dymu sprawdzony, certyfikowany i co najważniejsze – niezawodny. Dowiedz się więcej, poznaj parametry, sprawdź cenę.

Czytaj więcej

Detektro Kidde 10 SCOJaki czujnik czadu wybrać? Czym kierować się podejmując decyzję? Nasi Klienci bardzo często zadają nam takie pytania, w związku z czym postanowiliśmy przedstawić najlepsze naszym zdaniem detektory tlenku węgla. Jeśli szukasz sprawdzonej czujki, która zapewni bezpieczeństwo twojej rodzinie – poznaj nasze propozycje.

Czytaj więcej

Zatrucie czadem z kominkaCzy kominek może być niebezpieczny? Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak – statystyki nie kłamią. Co roku w sezonie grzewczym czad zabija w Polsce kilkadziesiąt osób, z czego część stanowią zatrucia wynikające właśnie z nieszczelnego przewodu kominkowego. Jeśli więc palisz w kominku musisz wiedzieć, jak uniknąć zagrożenia zatrucia czadem i nauczyć się rozpoznawać objawy, by móc szybko zareagować.

Czytaj więcej

Czad - cichy zabójca! Statystyki i kilka filmów wideoJak co roku przyłączamy się i wspieramy akcję "NIE DLA CZADU!" pragnąc aktywnie mieć wkład w zmniejszanie tych przerażających statystyk: ponad 3800 zdarzeń związanych z tlenkiem węgla, w tym 2229 poszkodowanych i 50 ofiar śmiertelnych - to liczby pokazujące żniwo, jakie czad zebrał w ostatnim okresie grzewczym, czyli od września 2015 do marca 2016 r.

Czytaj więcej

Czujniki dymu w bezpiecznym gospodarstwieNieważne, jak duży jest twój majątek – jest on cenny nie tylko ze względów materialnych. Być może twoim hobby jest uprawa roślin i dbanie o ogród, w związku z czym posiadasz duży arsenał narzędzi ogrodniczych, sprzętów, nawozów dzięki którym realizujesz swoje pasje. A może zajmujesz się hodowlą zwierząt? Niezależnie od tego, co znajduje się w budynkach na twojej posesji zadbaj o to, żeby w maksymalny sposób uchronić je przed pożarem.

Czytaj więcej

Niebezpieczny pożar w kominieW ostatnich latach liczba pożarów będących skutkiem zapalenia się zalegającej w kominie sadzy stale wzrasta. Pożar może pojawić się już wówczas, kiedy warstwa sadzy/smoły w kominie wynosi niecałe pół centymetra – gorące spaliny szybko wywołają pożar. Przeczytaj o tym, jak niebezpieczne może być zapalenie się sadzy w kominie i jak się przed tym uchronić.

Czytaj więcej